Araplar İhanet Etti Mi?

Filistin OSMANLIDIR.
Osmanlı ruhu orada.
Ecdadın izleri hala orada.
Orada yok edilen Filistin değil, Osmanlı Ruhudur.

Araplar Osmanlı’ya ihanet etmedi. İhanet eden Araplar Vahhabi Mezhebi’nden olanlardı. Vahhabi ne idi? Vahhabilik, Arap kılığındaki İngiliz ajanı Lawrence’nin oluşturduğu hurafe bir mezheptir. İngilizlerin finansal desteği ile vahhabiler zamanın güçlü silahlarına sahip oldular ve paranın gücüyle sayılarını arttırarak Osmanlı’ya saldırdılar. Vahhabiler sadece Osmanlı Devleti’ne değil, kendi milletinden olan Osmanlı’yı seven, Osmanlı için canını vermeye hazır, Osmanlı’ya mektuplar yazarak silah isteyen ve bu silahlarla Vahhabiler ve diğer haçlılar ile savaşmak isteyen Araplara da saldırdılar. Tarih işkembeden sallamayla olmuyor. İlkokulda öğretilenlerlede olmuyor. Tarih sadece ders kitaplarında yazanlar da değil. Araştırın biraz.

Filistin’e ve diğer tüm mazlum milletlere yapılan yardımlardan Allah razı olsun, bu yardımları yapanlardan. Asıl çağdaş insanlar yardımları yapanlar.

Siz 90 yıllık REZİL tarihinizle heryerde övüne durun. Biz 1000 yıllık ŞANLI tarihimizle ilelebet gurur duyacağız.

Reklamlar
  1. #1 by Kızıl Kurt on 26 Ekim 2018 - 21:54

    Filistin’de, Arap Yarımadası’nda, Mısır’da Türklere ihanet eden az değildi. Bu topraklardan Arap-İngiliz işbirliği savaşlar yüzünden Osmanlı ayrılmak zorunda kaldı. Vahhabiler zaten haindi. Kimdir Vahhabiler? Bugünkü Suudi Arabistan’ı, Katar’ı, BAE’ni, Kuveyt’i ve Bahreyn’i yöneten sülaledir. Araplar içerisinde yaşayan ve Arap sanılan Türklerin sayısı azımsanamayacak kadar azdır. Türklere sempatik yaklaşan ve destek verenler de bunlardır. Arapların çoğu ise ihanet etmiştir. Filistinli Araplar daha II. Abdülhamid Han zamanında ihanete başlamışlardır. Padişah defalarca “yapmayın” diye emir gönderdiği halde Filsitinliler Yahudilere mal satmışlardır. Türk kökenli olup Arap sanılanlar ise her halükarda Osmanlı’ya bağlı kalmışlardır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: