Mustafa Kemal, Masonlar ve Yeni Dünya Düzeni

“Baylar, bütün insanlığın görgü, bilgi ve düşünüşte yükselip olgunlaşması, hıristiyanlıktan, müslümanlıktan, budizmden vazgeçerek yalınlaştırılmış ve herkes için anlaşılacak bir duruma getirilmiş katkısız ve lekesiz bir dünya dininin kurulması ve insanları şimdiye değin kavgalar, pislikler, kaba istek ve eğilimler arasında bir aşağılık yerde yaşadıklarını kabul ederek, bütün gövdeleri ve usları ağılayan kötülük etkenlerini ortadan kaldırmaya karar vermesi gibi koşulların gerçekleşmesini gerektiren “birleşik dünya devleti” kurma düşünün tatlı olduğunu yadsıyacak değiliz.”

Kaynak: türk tarih kurumu yayınları – 7. baskı / cilt 2 – sayfa 949-951

Yukarıdaki sözler Osmanlı Devleti’ni kağıt üzerinde feshederek Osmanlı Torunlarına Anadolu topraklarında barınma yasağı getiren, şapka kanunu ile sayısız Alim’i astıran, laiklik saçmalığını getirerek din ve devleti ayıran, ortadoğu, balkanlar ve doğuda sayısız Müslüman’ı halifesiz bırakan ve İslam’a sayısız zarar vermeye çalışan şahıs Mustafa Kemal’e aittir.

Bahsi geçen sözler açık olarak Mustafa Kemal’in, Masonların her geçen gün amacına biraz daha yaklaşan “Yeni Dünya Düzeni” planına ne kadar sadık olduğunu ve bu planın Mustafa Kemal için ne kadar cezbedici olduğunu açık olarak ortaya sermiştir. Bu sözlerden çıkarılacak tek sonuç budur. Sebep, yukarıdaki sözlerde İslam’dan vazgeçilmesinden bahsedilmektedir. Ancak bugün bahsi geçen şey malesef gerçekleşmeye başladı. Tarihin sayfalarını biraz geri alırsanız göreceksiniz ki Cumhuriyet kurulduğu andan itibaren Dünya genelindeki İslam camiası ağır bir baskı altına alındı. Osmanlı bu baskının önündeki Dünya üzerinde bulunan tek somut güçtü. Osmanlı, Masonların emri ile bizzat Mustafa Kemal tarafından ortadan kaldırıldı. Hilafet ve İslam Devleti Osmanlı’nın kağıt üzerinde feshedilmesi ile birlikte başlayan bu baskı günümüze kadar sürdü ve Mustafa Kemal ilke ve inkılaplarına bağlı Cumhuriyet rejimi varolduğu sürece son bulmayacaktır. Diyeceksiniz ki şimdi “Mustafa Kemal adlı insanoğlu olmasaydı bu ülke olmazdı.” Bunu okuyanların çoğu eminim bu cümleyi aklından geçirdi. İşte Masonların amacıda buydu. Üzgünüm ama eğer aklından bu cümle geçtiyse ve hala Müslüman olduğunu düşünüyorsan gerçekten yazık. Sebebini ise açıklayayım hemen. Gerçek bir Müslüman’ın aklına gelmesi gereken cümle şudur: “Cenab-ı Allah (c.c.) istemeseydi ne ben, ne bu ülke ne de bu devlet olurdu.” Evet gerçek bir Müslüman öncelikle bunu düşünmeli. Herşeyi çözmenin temeli bu cümleyi idrak edebilmekten geçmektedir. Eğer bahsettiğim ikinci cümle size daha mantıklı geliyorsa ve birinci cümlenin size yıllarca kitaplardan okuduğunuz, televizyonlarda izlediğiniz ve radyolardan dinlediğiniz saçmalıklarla bilinç altınıza yüklendiğini farkettiyseniz araştırmaya başlayabilirsiniz.

Unutmayın;

Bir Müslüman’ın dâvası İslâm’ın hayata hâkim olması, Kur’an’ın anayasa, şeriat’ın kanun, devletin İslâm olmasıdır.

Reklamlar

, , , ,

  1. Yorum bırakın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: