Haim Nahum doktrini nedir?

Prof.Dr.Necmettin Erbakan hocamızın konferanslarından bir hatırlatma…

Haim Nahum doktrini nedir?

Türkiye’yi savaşla yutamazsınız, yumuşak lokma yaparak yutun. Bunun için Türk insanını aç bırakın, işsiz bırakın, borca esir edin ve dininden uzaklaştırın dört görevi yerine getirin o zaman bunları kolayca yutarsınız.

19’ncu haçlı seferinde niçin yutamadınız? 5 sene Cihan harbi, 5 sene İstiklal savaşı yaptınız çünkü bunlarda iman var. Onun için yutamadınız. Öyleyse bir mola verelim bunları dininden uzaklaştıralım sonra yutalım.

Lozan’ı onlar bu şartla imzaladılar. Asıl olan Sevr dediler, bir mola vermek için Lozan’ı imzaladılar ve bunun uygulamak için 80 senedir çalışıyorlar. En son AKP’yi getirmek suretiyle, onu taşeron olarak kullandılar ve bu planlarını en başarılı biçimde tatbik ettiler. Ne yaptılar Refah Partisi’nin arkasından? Önce Afganistan’ı aldılar. Neden? Çin ve Hindistan’ı Ortadoğu’daki çıkarlarına karışmaması için yolu kestiler. Sonra Irak’ı aldılar; çünkü Irak onların sözünü dinlemiyordu ve arzı mevudun parçasıydı. Onun arkasından Suriye ve Lübnan’ı taciz ettiler, Filistin ile savaşı zaten sürekli yapmaktadırlar. Ama Lübnan’da Hizbullah’a yenildiler. Bunun üzerine planlarını değiştirdiler. Dediler ki biz Lübnan’ı silahla işgal edeceğimize, Türkiye’de bizim her emrimizi yerine getiren AKP iktidarı var; onlara emrederiz, Türk askerini gönderttiririz, onun vasıtasıyla Hizbullah’ı silahtan tecrit ederiz.

Reklamlar

,

  1. #1 by cengizhan on 27 Haziran 2013 - 19:08

    akp hakkında söylediklerin de Haim Naum doktrinin bir parçası…

  2. #2 by fırat on 10 Kasım 2013 - 00:34

    putlara tapmayın yaradana tapın allahda demiyorum artık kafirde allah diyor .b.o.p demek büyük osmanlı projesi ha yazık ki ne yazık bari biraz ögrendiklerinizi araştırsanız sizin burda istiklal savaşı dönemine sövmeniz hain nelagım doktirinine tam hizmet değil mi türk milleti 15000 yıllık tarihi onlarca devlet kurdu hatta romayıda türkler kurdu ama kesinlikle ölen devleti diriltmeye çalışmadı sizde …. yaparsınız artık alfabeyi degiştirdi m.k göktürkçede selçuklu ve osmanlı denilen vatandaşlar tarafından değiştirildi arapça ve farsça eklendi yazısıda kaldırıldı fs mi şapka mı hadis bizlerle onların arasındaki fark sarıktır yani ikiside sünnet dışı genelev açtı 2001 de 25000 vesikalı şimdi 100000 nekadar namuslu dini bütün bir hükümet siz elin namussunu sikerseneniz sizinde ananızı sikerler daha sayarım size de deymez bazı insanlara verilecek en büyük ceza ona yolu öğretmeyeceksin öğrendikten sonrasında da hesaba almayacaksın şu sizin amcalara iyi bir bakın kadir mısır şarapçısı mehmet çelik diye elazığ d… şu bir içişleri bakanı vardı hansunun kendi ermeni tohumu ama tam milliyetçi aynı bir parti var türklük bunlara kalmış osmanlıya kalmış al-i osmanlı kibri yedi o zavallıları

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: